Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: There was an error saving the menu link.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së lidhjes së menusë.

en: About
sq: Informacione
