Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Menu
te: మెనూ

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
