Menu Link (Field) (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: About
ug: ھەققىدە

en: Not in menu
ug: تىزىملىكتە يوق
