Menu Marker (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Normal
cs: Normální

en: Other
cs: Jiné

en: Superscript
cs: Horní index

en: New
cs: Nové

en: Subscript
cs: Dolní index
