Menu Marker (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Other
de: Weitere

en: Superscript
de: Hochgestellt

en: New
de: Neu

en: Subscript
de: Tiefgestellt
