Menu Marker (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Updated
es: Actualizado

en: Other
es: Otro(s)

en: Superscript
es: Superíndice

en: New
es: Nuevo

en: Subscript
es: Subíndice
