Menu Marker (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Updated
et: Uuendatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Other
et: Muu

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: New
et: Uus

en: Subscript
et: Alaindeks
