Menu Marker (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Normal
fi: Normaali

en: Other
fi: Muu

en: Superscript
fi: Yläindeksi

en: New
fi: Uusi

en: Subscript
fi: Alaindeksi
