Menu Marker (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Updated
hu: Frissítve

en: Normal
hu: Általános

en: Other
hu: Egyéb

en: Superscript
hu: Felső index

en: New
hu: Új

en: Subscript
hu: Alsó index

en: Add a marker
hu: Jelölő hozzáadása
