Menu Marker (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Updated
it: Aggiornato

en: Normal
it: Normale

en: Other
it: Altro

en: Superscript
it: Apice

en: New
it: Nuovo

en: Subscript
it: Pedice
