Menu Marker (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Updated
ja: 更新

en: Normal
ja: ノーマル

en: Other
ja: その他

en: Superscript
ja: 上付き文字

en: New
ja: 新

en: Subscript
ja: 添字
