Menu Marker (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Superscript
kn: ಸೂಪರ್-ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Subscript
kn: ಸಬ್‍ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍
