Menu Marker (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Other
ps: نور

en: Superscript
ps: جګ ليک

en: New
ps: نوی

en: Subscript
ps: ټيټ ليک
