Menu Marker (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Superscript
ta: மேல்எழுத்து

en: New
ta: புதிய

en: Subscript
ta: கீழ்எழுத்து
