Menu Marker (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Normal
vi: Bình thường

en: Other
vi: Khác

en: Superscript
vi: Chỉ số trên

en: New
vi: Mới

en: Subscript
vi: Chỉ số dưới
