Menu Marker (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Normal
el: Κανονικό

en: Other
el: Άλλο

en: Superscript
el: Εκθέτης

en: New
el: Δημιουργία
