Menu Marker (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Updated
gl: Actualizado

en: Other
gl: Outro

en: Superscript
gl: Superíndice

en: New
gl: Novo

en: Subscript
gl: Subíndice
