Menu Marker (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Updated
he: עודכן

en: Normal
he: נורמלי

en: Other
he: אחר

en: Superscript
he: כתב עילי

en: New
he: חדש

en: Subscript
he: כתב תחתי
