Menu Marker (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Normal
lv: Normāls

en: Other
lv: Citi

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: New
lv: Jauns

en: Subscript
lv: Apakšraksts
