Menu Marker (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Updated
ro: Actualizat

en: Other
ro: Altele

en: Superscript
ro: Exponent

en: New
ro: Nou

en: Subscript
ro: Indice
