Menu Marker (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Other
tr: Diğer

en: Superscript
tr: Üst simge

en: New
tr: Yeni

en: Subscript
tr: Alt simge
