Menu Marker (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Updated
uk: Оновлено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Other
uk: Інше

en: Superscript
uk: Надрядковий індекс

en: New
uk: Нові

en: Subscript
uk: Підрядковий індекс
