Menu Minipanels (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Double Click
kn: ಡ್ವೆಲ್‌ ಕ್ಲಿಕ್

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Static
kn: ಸ್ಥಾಯಿ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
