Menu Minipanels (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Double Click
bg: Двойно Кликване

en: None
bg: Не

en: Length
bg: Времетраене

en: Menu
bg: Меню

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Style name
bg: Име на стила
