Menu Minipanels (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Double Click
uk: Подвійний клік

en: None
uk: Немає

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Length
uk: Довжина

en: Menu
uk: Меню

en: Custom
uk: Власний

en: Static
uk: Статичне

en: Delay
uk: Затримка

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Red
uk: Червоний

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Relative
uk: Відносний

en: Green
uk: Зелений

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Target
uk: Ціль

en: Element
uk: Елемент

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Light
uk: Світла

en: Click
uk: Клац

en: Mouse Over
uk: Вказівник над

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Style name
uk: Назва стилю

en: Grow
uk: Збільшити

en: Mouse
uk: Миша

en: Effect Type
uk: Тип ефекту

en: Dark
uk: Темний

en: Border width
uk: Ширина границі
