Menu Minipanels (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Double Click
my: ကလစ်နှစ်ချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Length
my: အရှည်

en: Menu
my: မီနူး
