Menu Minipanels (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Double Click
ta: இரட்டைச் சொடுக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Length
ta: நீளம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Slide
ta: நழுவு
