Menu Minipanels (7.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Double Click
eo: Duobla klako

en: Title
eo: Titolo

en: None
eo: Neniu

en: Menu
eo: Menuo

en: Custom
eo: Propra

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda
