Menu Minipanels (7.x-1.0-rc4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Double Click
kk: Қос шерту

en: Title
kk: Атауы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Custom
kk: Өзгертпелі
