Menu Minipanels (7.x-1.0-rc4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Double Click
sl: Dvojni klik

en: Title
sl: Naslov

en: None
sl: Brez

en: Menu
sl: Meni

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Red
sl: Rdeča
