Menu Minipanels (7.x-1.0-rc6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
