Menu Minipanels (7.x-1.0-rc6) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: None
cs: Žádné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Fixed
cs: Pevná

en: Red
cs: Červená

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Relative
cs: Relativní

en: Green
cs: Zelená

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Target
cs: Cíl

en: Effect
cs: Efekt

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Style name
cs: Název stylu
