Menu Minipanels (7.x-1.0-rc6) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: None
gl: Ningún

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Menu
gl: Menú

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: Red
gl: Vermello

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Relative
gl: Relativo

en: Green
gl: Verde

en: Target
gl: Destino

en: Effect
gl: Efecto

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: Dark
gl: Escuro
