Menu Minipanels (7.x-1.0-rc6) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: None
lv: Nav

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Static
lv: Statiska

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Red
lv: Sarkans

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Green
lv: Zaļš

en: Target
lv: Mērķis

en: Effect
lv: Effekts

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Style name
lv: Stila nosaukums
