Menu Minipanels (7.x-1.0-rc6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: None
sl: Brez

en: Menu
sl: Meni

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Red
sl: Rdeča

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Effect
sl: Učinek
