Menu Minipanels (7.x-1.0-rc6) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: None
sv: Ingen

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Menu
sv: Meny

en: Menu item
sv: Menyval

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Static
sv: Statisk

en: Fixed
sv: Fast

en: Red
sv: Röd

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Relative
sv: Relativt

en: Green
sv: Grön

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Target
sv: Mål

en: Effect
sv: Effekt

en: Light
sv: Ljust

en: Click
sv: Klicka

en: Absolute
sv: Fast

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Style name
sv: Namn på stil

en: Dark
sv: Mörkt
