Menu Minipanels (7.x-1.0-rc7) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: None
nn: Ingen

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Menu item
nn: Menydel

en: Relative
nn: Relativ
