Menu Minipanels (7.x-1.0-rc7) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: None
te: ఏమీలేదు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Menu
te: మెనూ

en: Configure
te: స్వరూపించు
