Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: None
ar: لا شيء

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Menu
ar: القائمة

en: Configure
ar: ضبط

en: Menu item
ar: رابط

en: Fixed
ar: ثابت

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Effect
ar: التأثير

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Style name
ar: اسم النمط
