Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: None
ast: Nengún

en: Menu
ast: Menú

en: Configure
ast: Configurar

en: Menu item
ast: Elementu del menú
