Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: None
bg: Не

en: Menu
bg: Меню

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: Style name
bg: Име на стила
