Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: None
el: Κανένα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Menu
el: Μενού

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Target
el: Στόχος

en: Effect
el: Εφέ

en: Absolute
el: Απόλυτη

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Style name
el: Όνομα στυλ
