Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: None
eu: Bat ere ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Menu
eu: Menua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: Effect
eu: Efektua

en: Click
eu: Klik

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
