Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: None
fi: Ei mitään

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Menu
fi: Valikko

en: Configure
fi: Määrittele

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Red
fi: Punainen

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: Green
fi: Vihreä

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Target
fi: Kohde

en: Effect
fi: Efekti

en: Light
fi: Vaalea

en: Click
fi: Klikkaus

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: Dark
fi: Tumma
