Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: None
is: Engin

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Menu
is: Valmynd

en: Configure
is: Stilla

en: Menu item
is: Valmyndahluti
