Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: None
ka: არცერთი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Menu item
ka: მენიუს ელემენტი

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Style name
ka: სტილის სახელი
