Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: None
mn: Байхгүй

en: False
mn: Худал

en: Menu
mn: Цэс

en: Configure
mn: Тохируулах
