Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: None
pl: Brak

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Menu item
pl: Element menu

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Static
pl: Statycznie

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Red
pl: Czerwony

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Relative
pl: Względne

en: Green
pl: Zielony

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Target
pl: Cel

en: Effect
pl: Efekt

en: Light
pl: Jasny

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Tooltip
pl: Dymek

en: Double click
pl: Podwójne kliknięcie

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: Dark
pl: Ciemny

en: Leave these values blank to inherit the style's default value.
pl: Pozostaw te pola puste aby odziedziczyć standardową wartość styli.

en: Can be used?
pl: Może zostać użyty?
