Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Container
be: Кантэйнер

en: Menu
be: Меню

en: Configure
be: Правіць

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Relative
be: Адносны

en: Effect
be: Вынік

en: Edit this menu
be: Рэдагаваць дадзенае меню

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Style name
be: Назва стылю

en: Dark
be: Цёмная
