Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: None
bo: མེད།

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང
